Yükleniyor...

08506930110

Self Servis Reklam Koşulları

 

Aşağıdaki koşullar ("Self Servis Reklam Koşulları"), herhangi bir reklam veya başka bir ticari ya da sponsorlu aktivite veya içerik oluşturmak, göndermek ve/veya sunmak için self servis (kendi kendine) reklam arayüzlerimizi ve API'lerimizi kullanımınız (toplu olarak “Self Servis Reklam Arayüzleri”) ve Self Servis Reklam Arayüzleri aracılığıyla gönderdiğiniz tüm siparişler ("Sipariş") ve mobil uygulama için geçerlidir.

www.vay-be.net veya mobil uygulama platformunda gösterilmek üzere reklam satın alarak erişmek istediğiniz kriterdeki hedef kitleyi hedefleyebilirsiniz.

 1. Sipariş verdiğinizde, satın almak istediğiniz reklam türünü, harcamak istediğiniz tutarı ve teklifinizi tarafımıza bildirmelisiniz. Siparişinizi kabul edip, sitede yer aldığında reklamlarınızı yayınlayacağız. Reklamınızı yayınlarken, reklamı belirttiğiniz hedef kitleye sunmak için elimizden geleni yapmaya çalışacağız, ancak reklamınızın hedeflediği kitleye her durumda ulaşacağını garanti edemeyiz.
 2. Reklam kampanyanızın sonuçlarını iyileştirebileceğini düşündüğümüz durumlarda, belirttiğiniz hedefleme kriterlerini genişletebiliriz.
 3. Siparişlerinizin ödemesini ödeme yöntemlerimize uygun olarak yapmanız gerekmektedir. Ödeyeceğiniz tutar, onaylı gösterim adedi sistemine dayanarak hesaplanacaktır.
 4. Reklamlarınız internetten yasaklı ürünler kriterlerine uygun olmalıdır. Gerektiği durumlarda tamamlayıcı olarak düzenleme yapabiliriz.
 5. Reklamlarınıza ilişkin boyut, konum ve pozisyon hususları tarafımızca belirlenecektir.
 6. Reklamlarınızın alacağı faaliyet miktarını (reklamlarınızın onaylı izlenme sayısı gibi) satın aldığınız paket miktar karşılığında hedef kitlenize ulaştıracağız.  
 7. Reklamlarınıza izlenmelerin gerçekleşmesini kontrol ediyoruz. Belirli izlenme faaliyetlerini saptamaya ve filtrelemeye çalışan sistemlerimiz mevcuttur, ancak reklamların yayınlanma maliyetlerini etkileyebilecek izlenme dolandırıcılığı, teknik sorunlar veya potansiyel olarak geçersiz olan diğer izlenme faaliyetlerinden tarafımız sorumlu değildir.
 8. Çevrimiçi sitemizi kullanarak, Siparişinizi dilediğiniz zaman durdurabilirsiniz, ancak reklam yayınının sona ermesi 24 saati bulabilir. Durdurulduğu taktirde yayınlanan tüm reklamlar için ödeme yapış olursunuz.
 9. Siparişinizi tamamladıktan sonra, reklamınızı yayınlama iznimiz sona erecektir. Ancak kullanıcılar reklamınızla etkileşimde bulunduysa, bu kullanıcılar tarafından izlenene kadar reklamınızın gösterimde kalabileceğini kabul edersiniz.
 10. Reklamlarınızı ve bunlarla ilişkili içerik ve bilgilerinizi ALBGRUP BİLİŞİM LTD. ŞTİ. Nin izni olmadan pazarlama ya da promosyon amaçları doğrultusunda kullanamazsınız.
 11. Önceden yazılı iznimizi almadan, ALBGRUP BİLİŞİM LTD. ŞTİ. ile olan ilişkiniz hakkında herhangi bir basın bülteni ya da benzeri bir kamu bildirisi yayınlayamazsınız.
 12. Herhangi bir reklamı herhangi bir nedenle değiştirebilir, reddedebilir veya kaldırabiliriz.
 13. Başkasının adına reklam yayınlıyorsanız, aşağıdakiler dahil olmak üzere bu reklamları yayınlama izninizin olması gerekmektedir:

a-Reklamvereni bu Self Servis Reklam Koşulları'na ve Hak ve Sorumluluk için yasal yetkiye sahip olduğunuzu taahhüt etmiş olursunuz.

b-Temsil ettiğiniz reklamverenin bu Self Servis Reklam Koşulları'nı veya Hak ve Sorumluluğu ihlal etmesi halinde, söz konusu ihlalden sizi sorumlu tutabileceğimizi kabul etmiş olursunuz.